ساندویچ پانل سقفی

خرید ساندویچ پانل سقفی

فهرست مطالب

ساندویچ پانل سقفی یک نوع ماده ساختمانی است که از دولایه ورق فلزی با هسته عایق بین آن ها تشکیل شده است. این هسته از موادی مانند پلی استایرن یا پلییورتان ساخته می شود که عملکرد حرارتی و صوتی خوبی دارند. ساندویچ پانل های سقفی به عنوان یک سیستم ساختمانی استفاده می شوند که به عنوان عایق حرارتی و صوتی عمل می کند و همچنین قابلیت حمل بار را نیز داراست.

📱021-28424830📱

 

 

قیمت ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل های سقفی بر اساس جنس ورق و هسته عایق مورد استفاده قیمت گذاری می شوند. نوع اتصالات، طرح و رنگ ورق نیز در تعیین قیمت مؤثر هستند. با توجه به اینکه هزینه اولیه خرید این محصولات نسبتا پایین است و استفاده از ساندویچ پانل های پیش ساخته سقفی هزینه نهایی پروژه ساختمانی شما را کاهش می دهد، خرید آنها مقرون به صرفه می باشد. علت این کاهش هزینه ها، استفاده از مقاطع بهینه شده و مرکب به جای حجم بالای مصالح سنتی است. توصیه می شود که به دلیل تغییرات قیمت وتنوع مدل های مختلف ساندویج پنل سقفی با کارشناسان پانل کالا تماس بگیرید و قیمت ساندویچ پانل را استعلام کنید.

خرید ساندویچ پانل سقفی

خرید ساندویچ پانل سقفی

هنگام خرید ساندویچ پانل سقفی، مطمئن شوید که ویژگی های محصول از جمله ظرفیت تحمل تنش های فشاری، چگالی، و ضریب نفوذپذیری حرارتی با محاسبات مهندسی سازه شما همخوانی دارد.
همچنین، از تولیدکننده بخواهید نتایج آزمایش ها و ضمانت های محصول را ارائه دهد. هرچه واحد تولیدی معتبرتر و مجهزتر باشد و مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید کند، محصول باکیفیت تری دریافت خواهید کرد.
برای خرید انواع ساندویچ پانل سقفی، می توانید با کارشناسان ما در پانل کالا در ارتباط باشید و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

مطالب پیشنهادی  ساندویچ پانل دست دوم

مزایای ساندویچ پانل سقفی

استفاده از ساندویچ پانل های سقفی در تمامی مدل ها و سبک ها از مزایای زیادی بهره مند است، این مزایا را می توان به کاهش هزینه های ناشی از ساخت و ساز به روش سنتی اشاره کرد. برای ساخت یک سازه با روش و متریال سنتی باید هزینه، نیروی کار انسانی و زمان بیشتری استفاده کنید در حالی که می توانید با استفاده از ساندویچ پانل دیواری و سقفی می توانید در کمترین زمان با کمترین هزینه یک پروژه ساختمانی را به اتمام برسانید. فرآیند نصب و اجرای ساندویچ پانل های سقفی بسیار ساده و کم هزینه بوده و این پانل ها پس از ساخت به راحتی در محل پروژه نصب و اجرا می شوند.

  • ساندویچ پانل سقفی

    سایت کبیر پانل تولید کننده انواع ساندویچ پانل دیواری است که با کیفیت بینظیر میتوانید سفارش دهید .

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید

[kkratings]

جدیدترین مقالات

ارتباط با دفتر فروش :

جستجو در مقالات