رفتن به محتوای اصلی

فلاشینگ ساندویچ پانل

فلاشینگ ساندویچ پانل که برای آب بندی و زیبا کردن ساختمان ها به کار می رود، وسیله ای است برای پوشش دادن سقف های شیروانی شکل و پشت بام ها ؛ این ابزار جهت آب بندی نمای یک سازه و مخفی نمودن آن در یک ساختمان به کار می رود که به فلاشینگ نما نیز هم معروف می باشد. این ابزار بنا بر اهداف طراحی که شامل طرح ها و پروفیل های فلاشینگ و عملکرد آن می شود در نوع های متنوعی از ورقهای روغنی، سیاه و گالوانیزه با ضخامت های مختلف دلخواه تولید می شود. ابعاد و اندازه و مقاطع فلاشینگ ها بسته به اندازه نهایی کار شده می باشد که متغیر است. جنس فلاشینگ ها از ورق آهنی گالوانیزه و یا آلوزینک و یا آلومینیوم می باشد که ضخامت آنها هم متغیر است.

فلاشینگ ساندویچ پانل

از جمله مزایای نمای شیروانی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. پنهان نمودن خرپای شیروانی
  2. ایجاد نمای زیبا در زیر سقف شیروانی
  3. آب‌بندی مناسب در انتهای سقف شیروانی
  4. استفاده به عنوان، دیواره آب بند، درزبند و هوابند
  5. جلوگیری از پیچیدن باد در سازه که ممکن است سبب جدا شدن ورق شیروانی از سازه گردد.

 

انواع فلاشینگ پانل در کبیرپانل

عرضه فلاشینگ ها در کیبر پانل، طی سفارش های مشتریان گرامی در مدل های، فلاشینگ U، نبشی و تیزه صورت می گیرد.

فلاشینگ ساندویچ پانل

فلاشینگ U  ( به شکل U می باشد با زوایای خمکاری شده ۹۰ درجه ):

از محبوب ترین مدل های فلاشینگ ها در بین مشتریان، فلاشینگ U می باشد که با زوایای خمکاری ۹۰ درجه عرضه و روانه بازار می شود. این نوع فلاشینگ پر مصرف برای پوشش دور تا دور حاشیه ساندویچ پانل سقفی مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این فلاشینگ U می تواند برای حاشیه ساندویچ پانل دیواری نیز مورد مصرف قرار گیرد و حتی در مواردی که ارتفاع دیوار کوتاه باشد می توان به جای آهن کشی از این نوع فلاشینگ استفاده کرد. از مهم ترین مزیت های فلاشینگ های U ایجاد استحکام و صاف نگهداشتن لبه های ورق می باشد، چرا که اگر این خم کوچک وجود نداشته باشد لبه های فلاشینگ به صورت موجی در طول کار حرکت می کند که در نهایت نمای خوبی ندارد.

فلاشینگ ساندویچ پانل

فلاشینگ نبشی (به شکل Lمی باشد با زاویه ۹۰ درجه):

نوع دیگر فلاشینگ ها مدل نبشی می باشد که به شکل L با زاویه ۹۰ درجه در بازار شناخته می شود. این مدل دارای دو نوع داخل رنگی و بیرون رنگی می باشد. فلاشینگ نبشی بیشتر برای گوشه های کار در محل رسیدن دو دیوار به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد. عمده استفاده از فلاشینگ های نبشی، برای پوشاندن نقاط اتصال سقف به دیوار به صورت افقی از داخل یا از خارج کار می باشد. اگر به دنبال زیبایی هستید می توانید با استفاده از رنگ های مکمل به پروژه خود زیبایی بیشتری ببخشید. شما می توانید فلاشینگ های نبشی را در رنگ بندی های مختلف و اندازه های سفارشی از کبیر پانل خریداری نمایید.

 

فلاشینگ تیزه (تاج):

فلاشینگ تیزه یا تاج نوع دیگر از فلاشینگ ها می باشد که برای سقف های دو شیب مورد استفاده قرار می گیرد که در محل شکست یا نوک تاج سوله از این نوع فلاشینگ استفاده می شود. از مهم ترین کاربرد های فلاشینگ تیزه، آب بندی سقف و قسمت اتصال دو سقف به یکدیگر می باشد، در این نوع فلاشینگ از مشتقات دیگری چون فوم درزگیر و فلاشینگ زیره تاج نیز استفاده می شود تا فرآیند آب بندی و درزبندی کامل شود. فلاشینگ تیزه جزو زیباترین فلاشینگ ها در بازار دسته بندی می شوند که در طرح های ذوزنقه و فلاشینگ زیره در ابعاد متفاوت تولید و روانه بازار می شود.

خرید فلاشینگ

شما عزیزان می توانید انواع فلاشینگ ساندویچ پانل را در بهترین قیمت از کبیر پانل خریداری نمایید. جهت اطلاع از قیمت ها و مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

برگشت به بالا