تفاوت کانکس دست دوم با نو

کانکس دست دوم

فهرست مطالب

کانکس دست دوم یا کارکرده

کانکس کارکرده معمولا توسط پیمانکاران خریداری یا اجاره شده و به واسطه نیاز افراد به کاهش هزینه این اقدام صورت می پذیرد. در بسیاری موارد با توجه به مدت زمان کمی نیز که از این کانکس استفاده می شود، کانکس کارکرده خریداری شده استفاده می شود. برای خرید نیاز است تا از مشاوره و راهنمایی ما استفاده کنید، تماس بگیرید.

انواع کانکس دست دوم

کانکس دست دوم نیز مانند کانکس های دست دوم دارای انواع بسیار متنوعی دارد که افراد می توانند با توجه به نیاز خود، یکی از مناسب ترین آنها را تهیه و سفارش دهند. از مهمترین و اصلی ترین انواع کانکس ها می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

کانکس گردشگری: امروزه در بسیاری از مناطق گردشگری، شاهد برپایی انواع کانکس های گردشگری برای اسکان ارزان قیمت گردشگران و توریست ها هستیم.

کانکس خدمات شهری: شما می توانید در خیابان های مختلف شاهد کانکس های خدمات شهر باشید که هر یک به فعالیت های مجزایی مشغول هستند.

 

کانکس دست دوم یا کارکرده

 

 کانکس نگهبانی: کانکس های نگهبانی در پروژه های ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد و برای اقامت موقت نگهبان ها و در برخی موارد اقامت مهندسان به کار می رود.

 کانکس ویلایی: از این مدل کانکس ها برای باغ ها، ویلا باغ ها استفاده می شود که معمولا وسعت بیشتری را داشته و از دیزاین بسیار شیکی نیز برخوردار می باشد. برای آشنایی بیشتر می توانید به مطلب خرید کانکس ویلایی در تهران مراجعه کنید.

فروش کانکس دست دوم

اگر سازه ای دارید که پس از استفاده قصد فروش آن را دارید فقط کافیست با واحد مشاوره کبیر پانل تماس گرفته و درخواست بازدید و کارشناسی از کانکس خود را بدهید. همکاران ما پس از برسی سازه قیمت پیشنهادی خود را بشما ارائه و در صورت توافق نسبت به حمل آن اقدام می نمایند. همچنین با ارسال تصاویر و اطلاعات اولیه آن نیز می توانید حدود قیمت برای فروش کانکس کارکرده را از کارشناسان ما جویا شوید. بطور معمول از هزینه های اولیه کسر می گردد که این مربوط به سازه سالم و تمیز می باشد اما در صورت خرابی قطعات هزینه تعویض آنها نیز از کل کار کسر خواهد شد.

مطالب پیشنهادی  پلی اورتان چیست و چه مزایایی دارد؟

 

مزایای کانکس دست دوم

مزایای کانکس دست دوم

مزیت کانکس کارکرده  قیمت حدودا 30 تا 40 درصد پایین تر نسبت به کانکس نو است. در بسیاری از موارد واقعا نیازی نیست که کانکس را حتما به صورت نو تهیه کنید. با کانکس کارکرده می توانید به التفاوت هزینه ی آن را صرف سایر امور کنید. و یا سرمایه کارتان را افزایش دهید.

مزیت دیگر آن صرفه جویی در وقت است می دانید که سفارش یک کانکس تا انجام مراحل ساخت آن ممکن است شما را مدت ها در انتظار نگه دارد. و حتی پروژه هایتان را متوقف کند. کانکس کارکرده که مراحل ساخت آن از قبل طی شده است و کانکسی آماده است. می تواند به کارها و پروژه های شما سرعت ببخشد.

همچنین کانکس از آن جا که قبلا مورد استفاده قرار گرفته از آب بندی لازم بهره مند است. و در بسیاری از موارد اتفاق می افتد که اگر عیوبی هم پیدا کرده در همان زمان استفاده، برطرف شده است.

نکته مهم این است که کانکس ها در بیشتر موارد، استفاده ای موقت دارند. و استفاده کنندگان زمانی که نیازی به کانکس نداشته باشند، اقدام به فروش آن می کنند. اگر استفاده شما نیز از کانکس برای مدتی محدود و موقت است. خرید آن به شما توصیه می شود زیرا کمک می کند. در هنگام فروش آن کمتر ضرر کنید یا اصلا متحمل ضرری نشوید.

قیمت کانکس دست دوم

قیمت کانکس دست دوم در سعادت آباد

توصیه کبیر پانل به مشتریان در مورد قیمت و نحوه خرید کانکس این است که فقط به قیمت توجه نکنید بلکه عامل کیفیت را هم لحاظ کرده و از جایی خرید کنید که مثلا وقتی یک کانکس کارکرده  با قیمت مناسب تهیه کردید، بتوانید آن را پس داده یا پیگیر شود و به شما پاسخگو باشند تا از سایتی خرید کنید که فرد تبلیغ کرده و جایگاه فیزیکی نداشته یا تولید کننده نیست و شما نتوانید پیگیری های لازم در مورد گارانتی کانکس یا غیره داشت باشید. مشاوران ما تا انتهای عمر کانکس و بعد از خرید همیشه همراه شما هستند، بهترین قیمت کانکس را از ما بخواهید.

مطالب پیشنهادی  ساندویچ پانل سردخانه

توصیه هایی برای خرید کانکس دست دوم

در هنگام خرید حتما کانکس را بخوبی و کامل مورد بازرسی قرار دهید و از سالم بودن تاسیساتی مانند سیم کشی، کلید و پریز ها، درب ها و پنجره ها و امکانات درون کانکس اطمینان حاصل فرمائید.

نکته بعدی برای خرید نکات مربوط به حمل و نقل و هزینه های مربوط به آن است، بطور مثال شخصی که یک کانکس استوک در تهران می خواهد بهتر است در تهران و یا حومه کانکس خود را بیابد چون در گذشته مواردی داشتیم که خریدار برای صرفه جویی در خرید یک سازه را از شمال کشور خریداری و به تهران که محل مورد نظر خود بوده حمل کرده است که با هزینه های انتقال از شمال به تهران می توانست به راحتی یک کانکس نو تهیه کند. پس این نکته را نیز مد نظر قرار دهید همچنین می توانید برای خرید و فروش کانکس استوک با ما تماس بگیرید.

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ، بلوار ۲۴ متری، نبش پنجم شرقی، پلاک ۲۷، واحد ۶

 ۰۲۱۲۸۴۲۴۸۳۰
 ۰۲۱۲۶۷۶۰۶۲۶
 ۰۲۱۲۶۷۶۰۲۰۸
 ۰۹۱۲۸۴۸۱۴۴۹
 ۰۹۱۱۲۱۲۰۴۴۶
 ۰۹۱۱۲۹۵۳۰۸۳۸

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید

[kkratings]

جدیدترین مقالات

ارتباط با دفتر فروش :

جستجو در مقالات